KONTAKT:

GRUPA DOM ITALIA Sp. z o.o.
97-500 Radomsko
ul. Reymonta 41
NIP: PL5732816057

e-mail: spedycja@domitalia.pl

Godziny pracy:
pon. - pt. 9:00 - 18:00

Praca

Dzięki ciągłemu rozwojowy naszej firmy. Poszerzamy grono naszych pracowników jeżeli uważasz że praca u nas jest dla Ciebie skontaktuj się z nami.

Etapy rekrutacji:

  • wyślij formularz wraz CV,
  • skontaktujemy się z Tobą telefonicznie,
  • poinformujemy cię o spotkaniu rekrutacyjnym,
  • spotkamy się z Tobą,
  • otrzymasz odpowiedź dotyczącą zatrudnienia

Aktualnie poszukujemy osób na poniższe stanowiska:

Spedytor międzynarodowy:

Region:
– woj.łódzkie – Radomsko

Opis stanowiska:

  • praca pod nadzorem spedytora,
  • planowanie przewozów, ustalanie szczegółów transportu,
  • organizacja transportów samochodowych,
  • monitorowanie pracy kierowców,
  • raportowanie,
  • dbanie o wysoką jakość usług transportowych.

Wymagania:

  • znajomość jeżyka angielskie na poziomie umożliwiającym komunikację,
  • dodatkowa znajomość innego języka obcego , mile widziana,
  • umiejętność planowania, negocjacji, organizowania czasu pracy,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • szybkość w podejmowaniu decyzji,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prace w pozytywnej i przyjemnej atmosferze,
  • szkolenia podnoszące wiedzę i kalifikacje zawodowe.

Kierowca międzynarodowy:

  • przewóz towarów na terenie UE,
  • system pracy 3/1,
  • kierowanie pojazdem do 3,5 tony

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziana znajomość dodatkowego innego języka obcego,
  • dyspozycyjność , odpowiedzialność,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • mile widziane uprawnienia ADR,
  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym